Contacto

Share

Descarga neste link a ficha de afiliación ao PCG

AFILIATE

 

Contacta connósco nos correos:

organizacion@pcgalicia.org

info@pcgalicia.org

 

Ou nas organizacións comarcais do PCG

PARTIDO COMUNISTA DE GALICIA

SEDE NACIONAL E COMARCA DE SANTIAGO

Rúa Dublín 8 baixo dereita

Localidade: Santiago de Compostela

Provincia: A Coruña

Teléfono: 981 589 099

Fax: 981 589 099 – comite.central@pcgalicia.org compostela@pcgalicia.org

 

PARTIDO COMUNISTA DE GALICIA

Agrupación Comarcal da Coruña

Rúa Cardenal Cisneros 80, Baixo

Localidade: A Coruña

Provincia: A Coruña

Teléfono: 981 274 662

Fax: 981 274 662 – coruna@pcgalicia.org

 

PARTIDO COMUNISTA DE GALICIA

Agrupación Comarcal de Arousa

VILAGARCIA DE AROUSA

Rúa Castor Sánchez, 22-2º (aptdo.207)

Localidade: Vilagarcia

Provincia: Pontevedra

Teléfono: 986 501 915

Fax: 986 501 915 – arousa@pcgalicia.org

 

PARTIDO COMUNISTA DE GALICIA

Agrupación Comarcal de Ferrolterra

FERROL

Rúa do Sol, 124 entrechán esq.

Localidade: Ferrol

Provincia: A Coruña

Teléfono: 981 356 773

Fax: 981 356 773 – ferrolterra@pcgalicia.org

 

NEDA

Rúa Alonso Escudeiro, 11 – 1º

Localidade: Neda

Provincia: A Coruña

Teléfono: -

Fax:   -       – ferrolterra@pcgalicia.org

 

MUGARDOS

Avda. Galicia, 80 – 1º

Localidade: Mugardos

Provincia: A Coruña

Teléfono: 628011538 Teléfono: 981492 786

ferrolterra@pcgalicia.org Fax: 981492 772 – ferrolterra@pcgalicia.org

 

FENE

Alta-Centieiras, s/n.

Localidade: Perlío

Provincia: A Coruña

 

PARTIDO COMUNISTA DE GALICIA

Agrupación Comarcal de Lugo

LUGO

Carril do Son, 3-1º

Localidade: Lugo

Provincia: Lugo

Teléfono: 982 254 274

Fax: 982 254 274 – lugo@pcgalicia.org

 

PARTIDO COMUNISTA DE GALICIA

Agrupación Comarcal de Vigo

VIGO

Porta do Sol 11 Bis Entrechán

Localidade: Vigo

Provincia: Pontevedra

Teléfono: 986 220 729

Fax: 986 220 729- vigo@pcgalicia.org

 

CANGAS

Rúa do Hio, 19-2º

Localidade: Cangas

Provincia: Pontevedra

Teléfono: 986 300 637

Fax: 986 300 637

 

REDONDELA

vigo@pcgalicia.org

 

PONTEAREAS

ponteareas@pcgalicia.org

 

PARTIDO COMUNISTA DE GALICIA

Agrupación Comarcal de Ourense

OURENSE

Arcedianos, 7 – 3º

Localidade: Ourense

Provincia: Ourense

Teléfono: 988 222 907

Fax: 988 222 907 – ourense@pcgalicia.org

 

PARTIDO COMUNISTA DE GALICIA

Agrupación Comarcal de Pontevedra

PONTEVEDRA

pontevedra@pcgalicia.org

 

PARTIDO COMUNISTA DE GALICIA

Agrupación Comarcal da Mariña

VIVEIRO

Avda. de Ferrol, 11 baixo

Localidade: Viveiro

Provincia: Lugo

Teléfono: 982561409

Fax: 982561409

Share